У Черкасах відбувся вишкільний табір "Доброволець"

У Черкасах відбувся вишкільний табір "Доброволець"

Понеділок, 8 жовтня 2018, 11:45

Інструктори Черкаської крайової команди УНСО та ГО «Наддніпрянський Легіон», спільно з представниками Молодого Народного Руху, Національного Альянсу, Юнацького Корпусу та Черкаської РДА у період з 28 по 30 вересня провели військовий вишкіл для учасників військово-патріотичного табору «Доброволець 2018».

Захід проходив в с. Дубійвка на базі місцевої школи. Загалом у таборуванні взяли участь близько 50-ти осіб.

За три дні вишколу, учнів шкіл черкаського району ознайомили з основами рукопашного бою та знешкодження озброєного суперника, матеріальною частиною зброї, домедичною допомогою за системою «MARCH», вивчили стрілецькі стійки, відпрацювали основи тактики та багато іншого.

В програмі табору також були: ватра знайомств, історичні гутірки, обговорення питань формування громадянського суспільства та практика роботи в команді. На звершення вишколу серед школярів проведені змагання зі стрільби та влаштований показовий штурм приміщення.

Серед учасників заходу було багато школярів, які беруть участь у вишкільному таборі "Доброволець" вже другий рік поспіль. Діти висловили подяку інструкторам та організаторам заходу, а також готовність взяти участь у таборуванні наступного року.

Інфоцентр УНСО