У місті Миронівка відбудеться презентація книги сотника УНСО В.Бобровича

У місті Миронівка відбудеться презентація книги сотника УНСО В.Бобровича

Середа, 14 вересня 2016, 11:45

17-го вересня у місті Миронівка відбудеться презентація книги Валерія Бобровича «Як козаки Кавказ воювали. Щоденник сотника Устима»

Ця книга – справжня хроніка війни для тих, хто розуміє, що боротьба за власну свободу не закінчується ніколи.  Автор книги, Валерій Бобрович відомий також як сотник УНСО Устим. У дев’яностих роках минулого сторіччя він воював на чолі загону українських добровольців за територіальну цілісність Грузії. За проявлену відвагу, мужність та героїзм при захисті територіальної цілісності Грузії був нагороджений державною нагородою Грузинської Республіки Орденом Вахтанга Горгасала ІІІ ступеня. 

Це книга про сучасну війну, блискучі операції, жорстокість і смерть, справжню чоловічу дружбу, тяжкі поранення, а також про "теплий прийом” з боку українських спецслужб вдома, на рідній землі. 

“У 1993 році українські націоналісти активно підтримували Грузію в її боротьбі за незалежність та територіальну цілісність. До цього можна поставитись по-різному. Можна захоплюватись героїзмом наших хлопців, можна їх засуджувати, бути незгодними, але не можна лишатись байдужими. Це ще одна, написана кров`ю, сторінка Української історії”, – з книги Валерія Бобровича. 

Запрошуємо всіх на цікаву зустріч з автором книги та легендарним командиром УНСО Валерієм Бобровичем, яка відбудеться 17.09.2016 року о 13:00 годині, м. Миронівка ЦРБ (центральна районна бібліотека), читальний зал. 

Всі бажаючі зможуть придбати книгу з підписом автора, ціна книги символічна 50 гривень.

Інформаційний центр УНСО