У МВС заявляють, що не мають протиріч з добровольцями у зв'язку зі справою "Равликів"

У МВС заявляють, що не мають протиріч з добровольцями у зв'язку зі справою "Равликів"

П'ятниця, 5 червня 2015, 19:00

Начальник ГУМВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін сьогодні зустрівся з командирами українських добровольчих батальйонів у зв'язку зі справою диверсійно-розвідувальної групи "Равлик". Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Донецькій області.  До главку для з'ясування обставин та захисту інтересів добровольців приїхали Ігор Мазур, як представник батальйону "УНСО",  що входить до складу Збройних Силам України та Андрій Пастушенко "Сивий", УНСОвець, нині командир українського добровольчого батальйону "ОУН", до якого належить партизанський загін "Равлики", повідомляє телеканал "112-Україна". 

Під час зустрічі Аброськін підкреслив, що міліціонери підтримують добровольців, які стали на захист українського народу, але за умови, що вони дотримуються закону.

"Ми повинні забезпечити верховенство права і закону. Люди, причетні до злочину, мають нести кримінальну відповідальність, які б героїчні вчинки вони не робили до цього. На сьогодні міліція не має відношення до розслідування цієї справи. Кримінальне провадження розслідується прокуратурою Донецької області", - зазначив Аброськін.

Нагадаємо, 8 травня в Донецькій області за скоєння розбійного нападу на тваринницьке господарство була затримана група осіб. Повідомлялося, що двоє з них перебували в розшуку, в тому числі один – за вбивство, вчинене в 2013 році в Черкаській області. У зловмисників було вилучено зброю. Затримані пересувалися на двох автомобілях, один з яких перебував у розшуку з 2014 року. Тоді в міліції Донецької обл. підкреслили, що жоден із затриманих не має відношення до добровольчим батальйонам, формуванням Національної гвардії України і не є військовослужбовцям ЗСУ.

У той же час у ЗМІ з'явилася інформація про те, що нападники насправді нібито є бійцями українського партизанського підрозділу.

Пізніше в МВС заявили, що озброєне угруповання, яке вчинило напад на тваринницький комплекс в с. Євгенівка Великоновосілківського району Донецької області, не має ніякого відношення до так званого українського партизанського підрозділу "Равлик", нібито діє на підконтрольній бойовикам "ДНР" території.

УНСО вважає, що ситуація з нібито протистоянням добровольців партизанського підрозділу "Равлик" та правоохоронцями роздмухується штучно і наполягатиме на справедливому розслідуванні даної справи до з'ясування всіх обставин. 

Інформаційний центр УНСО