У Полтаві вшанували пам’ять загиблого Героя

У Полтаві вшанували пам’ять загиблого Героя

Неділя, 4 жовтня 2015, 12:30
 3 жовтня о 10:00 біля Полтавського ліцею №1 полтавці вшанували пам’ять полеглого Героя АТО Святослава Горбенка, повідомляє інформаційний портал "Трибуна"
 
 Сьогодні виповнився рівно рік з дня трагічної гибелі полтавця Святослава Горбенка в Донецькому аеропорті. Герой загинув, рятуючи свого побратима.
 
 З цього приводу представники «Правого сектору», УНСО, побратими, рідні та друзі зібралися біля Полтавського ліцею №1, де навчався хлопець та де йому була встановлена меморіальна дошка. 
 
 Проте самі вчителі та директор ліцею не захотіли вийти, аби вшанувати пам’ять колишнього учня, мовляв «краще ми будемо в головах пам’ятати, аніж кудись виходити. Ось буде 14 жовтня – тоді і вшануємо».
 
 Теплі слова про Героя висловили його побратими та друзі, після чого пролунав гімн українських націоналістів.
 
Коли ми просиділи з ним тиждень в засаді, я зрозумів, що це людина з великої літери. Він знав куди і навіщо їде. Він загинув, рятуючи життя свого побратима і я вважаю, що таким людям однієї дошки мало – треба ставити пам’ятник, – говорять бійці.
 
 Від ліцею полтавці рушили ходою до Свято-Успенського Собору, де замовили поминальну панахиду для загиблого.
 
– Зараз багато молодих хлопців гинуть на першій лінії оборони. Це дуже тяжка трагедія для всіх нас. Це цвіт нашої нації і трагічно усвідомлювати, що вони більше не будуть ходити вулицями Полтави. Але ми пам’ятаємо і шануємо їх, бо вони дійсно Герої, – сказав командир Полтавського обласного відокремленого осередку УНСО.