У Вінниці відбувся молебень за Україну

У Вінниці відбувся молебень за Україну

Вівторок, 25 серпня 2015, 11:15

24.08.2015 р. на місці майбутнього будівництва Храму на честь Преподобного Федора князя Острозького у м.Вінниці, православна громада спільно з членством Вінницької УНА-УНСО провели святкові заходи на честь 24-ї річниці проголошення Державної Незалежності України та Храмового свята громади Преподобного Федора князя Острозького, повідомляє прес-служба Крайової команди УНСО Вінниччини. 

Настоятель Храму, капелан УНСО, отець Віктор провів святкове Богослужіння та закликав присутніх до єдності в боротьбі за свободу і незалежність нашої Української Держави:

«- Наше зібрання є маленьким прообразом всієї України. Ми поєднуємо в своїй громаді і духовні цінності, і культурні надбання українського народу, і силу, яка здатна захистити нас від ворожої агресії та дати змогу будувати суспільство миру, злагоди і достатку».

Після богослужіння присутніх порадували своєю майстерністю дві юні бандуристки, у виконанні яких Гімн України та духовні і українські народні пісні сприймаються на цьому вже святому для нас місці якось дуже особливо і піднесено.

Крайовий командир УНА-УНСО Сергій Чумак підсумував урочисті заходи зверненням до громади з закликом вірити в добро та Перемогу, єднати сили, не падати духом – ми на вірному шляху, нас Бог веде і допомагає.

Слава Україні! Героям Слава! 

Інформаційний центр УНСО