УНА-УНСО Вінниччини висуває свого кандидата на міського голову

УНА-УНСО Вінниччини висуває свого кандидата на міського голову

Понеділок, 7 вересня 2015, 15:45
 УНА-УНСО ламає «розклади» по виборах Вінницького міського голови. Сергій Чумак буде кандидатом від УНА-УНСО, повідомляє vn.presspoint.in.ua.
 
 До останнього часу було незрозуміло чи прийме УНА-УНСО участь в місцевих виборах, що очевидно було пов’язано з незрозумілою позицією Мінюсту України щодо реєстрації партії. Правду кажучи, по реакції і роботі вінницьких унсовців у них не було сумнівів, що легалізація партії УНА-УНСО відбудеться, та що організація візьме участь у місцевих виборах.
 
 Однак перипетії з легалізацією все-таки вплинули на плани місцевого осередку.  Про це свідчить те, що УНА-УНСО на Вінниччині не буде в цьому році пробувати сили по виборах депутатів до Вінницької обласної ради. З огляду на розгалуженість місцевих осередків – це незрозуміло, адже ідея народних списків стала позитивним імпульсом для патріотичної громадськості області. Очевидно це пов’язано все-таки з відсутністю достатніх ресурсів для ведення передвиборчої кампанії, адже у районах області УНА-УНСО має стійку прихильність електорату через неодноразові акції по відстоюванню порушених прав громадян та відновленню справедливості.
 
 Достатньо симпатиків організація має і в самій Вінниці, що, в першу чергу, є наслідком чіткої позиції по забезпеченню безпеки міста від зовнішніх проявів агресора РФ (чого тільки варта нашуміла історія з нейтралізацією агентів кремля провокаторів-журналістів ворожої вінничанам агенції Лайф-ньюз), а також внутрішніх дестабілізаторів – які політичну і соціальну риторику переводять в фізичне протистояння з владою та правоохоронними органами, що в свою чергу (при всій нашій любові до плюралізму) – призводить до суттєвої дестабілізації в Вінниці та несе пряму загрозу миру і безпеці людей в краї. УНА-УНСО говорить: всі хто прагне допомогти людям, повинні отримати мандат народної довіри через реалізацію добрих слів в добрі справи. І вибори є демократичним інструментом закріплення мандату народної довіри – отже варто з майданів йти на вибори та отримати можливість впливати на життя громади в законний спосіб.
 
 Про серйозність намірів УНА-УНСО щодо виборів у Вінниці говорить факт концентрації ресурсів саме на цьому напрямку електоральних боїв. Мало того – керівник УНА-УНСО Вінниччини Сергій Чумак поведе команду однодумців не лише за здобуттям депутатських місць в Вінницькій міській раді очоливши партійний список, а й стане кандидатом на пост Вінницького міського голови, про що партія поки що не повідомляє, але відомо, що таке рішення місцевим осередком вже обговорене і прийняте. Тепер вже відомий розклад по кандидатам на пост міського голови може суттєво змінитись, адже якщо відомі раніше кандидати нібито вже якось аж згуртувались, щоб перемогти нинішнього в.о.міського голови Сергія Моргунова (публічно підтриманого, між іншим, Володимиром Гройсманом) – то УНА-УНСО і Сергій Чумак завжди позиціонували себе, як «третя сила», яка не націлена на містечкові дрязги, а націлена на реальну роботу і результат в інтересах громади.
 
 Отже, допоки фаланги супротивників Моргунова будуть намагатись поборотись з ним за перемогу – перемога може дістатись Чумакові. Звичайно, багато що залежатиме і від того, що відбуватиметься під час самої виборчої кампанії, адже прихильність громади здобувається щоденною тяжкою працею, а втрачена може бути від одного невірного кроку чи слова. Поживемо – побачимо.