УНА-УНСО вимагає заборонити виступи російських артистів

УНА-УНСО вимагає заборонити виступи російських артистів

Четвер, 28 жовтня 2021, 14:00

З початку війни гостро постала проблема російськомовного культурного продукту в Україні. Складовою цієї проблеми є виступи російських артистів в Україні та окупованому Криму, а також гастролі українських артистів на території росії. Культура та шоубізнес для країни агресора - це просто один з фронтів інформаційної війни, в якому вони, під прикриттям заїждженої фрази "культура поза політикою", просувають свої ідеї "братства" та русского міру. В патріотичній частині суспільства вже неодноразово піднімалось питання про заборону на гастролі російських артистів в Україні і тому ПП "УНА-УНСО" приєднується до цієї позиції.
 
Київська обласна організація УНСО провела акцію під Міністерством культури з вимогою заборонити російським артистам виступати в Україні, якщо ті підтримують окупацію.
 
«Дозволити українським артистам виступати на території Росії лише за умови, що вони публічно заявлятимуть зі сцени, що Крим – це Україна. Зобов'язати українських артистів, що виступають у Росії, сплачувати податок у бюджет України від виступів на території агресора. Володимир Олександрович теж любив там повиступати. Цьому треба ставити край. Гинуть наші хлопці. Ми не можемо дозволити, щоб різні Басти приїжджали і паплюжили могили наших побратимів», – звернувся голова Київської обласної організації УНСО Віталій Стогній.
До активістів вийшов представник відомства. У відповідь на вимоги він зазначив, що реагуватиме на дане звернення, проте наголосив, що рішення щодо заборон ухвалює РНБО, бо у міністерства немає таких повноважень."