УНА-УНСО Вінниччини відзначає 24 роки з дня заснування Крайової Команди

УНА-УНСО Вінниччини відзначає 24 роки з дня заснування Крайової Команди

Понеділок, 14 грудня 2015, 12:30

12 грудня 2015 р. в Навчальному центрі УНСО ім..Є.Коновальця відбулись Загальні збори Вінницької обласної організації УНА-УНСО присвячені 24-й річниці від заснування Організації.

На зборах підведено підсумки діяльності Організації, обговорено питання поточного життя осередку, визначено основні напрямки, яким Організація приділятиме максимум уваги.

В України є два найбільші виклики – це війна з путінською Росією, та всепроникна корупція. Це і визначає завдання діяльності Організації. 

Зокрема в доповідях і обговоренні йшлося про посилення роботи по військово-патріотичному

 вихованню молоді, участі в заходах по охороні громадського порядку і державного кордону, продовженні волонтерської діяльності направленої на допомогу бійцям 131-го ОРБ (1-й Курінь УНСО) МО України та Навчальному центру УНСО ім. Є.Коновальця, а також визначено пріоритетним завданням участь УНА-УНСО Вінниччини в реалізації державної політики направленої на боротьбу та запобіганню корупції.

Протягом дня 12 грудня 2015 року Крайова команда УНСО провела навчальні та тренувальні заходи пов’язані з переатестацією членів Крайової команди. Було проведено семінари по питаннях поточної політико-економічної ситуації в Україні та на Вінниччині, питаннях територіальної оборони, охорони громадського порядку і державного кордону, проведені практичні заняття з рукопашного бою та відпрацювання тактики охорони і оборони стратегічних об’єктів інфраструктури.

На урочистому шикуванні були підведені підсумки переатестації членів Вінницької крайової команди УНСО, доведено наказ Головного командира УНСО Костянтина Вінницького про присвоєння чергових і позачергових старшинських і під старшинських звань членам Вінницької команди УНСО, а також командир Вінницької крайової команди УНСО Сергій Чумак, враховуючи індивідуальні показники в роботі, вручив бійцям та старшинам відзнаки за особливі успіхи в розбудові Організації.

Інформаційний центр УНСО