УНСО ДО ДІЇ!

УНСО ДО ДІЇ!

Четвер, 21 травня 2015, 18:15

І трохи про організаційні моменти...

Сьогодні, 21 травня 2015 р., на свято Вознесіння, головний штаб громадської організації Українська Націоналістична Самооборона провів в Києві насичену та результативну зустріч з керівниками щодо ситуації в осередках та по плануванню діяльності УНСО на період до кінця 2016р.

Крім членів Вищої Ради, на нараді були присутні керівники та представники штабів Київщини, Житомирської, Вінницької, Черкаської, Херсонської, Львівської, Івано-Франківської, РІвненської, Тернопільської областей та заступник керівника навчального центру УНСО ім.Є.Коновальця. Вкрай не вистачало Богуна, Жовтня, Тополі, Фауста, Ольжича, Терена та інших хлопців, але вони на бойових позиціях в Курені УНСО на сході.

Під час наради були заслухані звіти осередків, після чого всі присутні обмінялися думками щодо перспектив розвитку організації та напрямків співпраці з іншими організаціями, громадськими рухами, державою та потенційними партнерами.

Проблеми є, та набагато більше позитивних новин, щодо конкретних результатів, досягнень, домовленностей про співпрацю та планів на найближче майбутнє! Більше новин про наші здобутки та досягнуті результати незабаром з'явиться на сайті unso.in.ua у розділі Новини та Події.

Дякуємо всім керівникам осередків та їх штабам за підготовлені звіти, цікаві ідеї та нестримне бажання працювати на користь України в усіх напрямках в такий непростий для кожного час, часто забуваючи про свої власні потреби та проблеми. Вкотре переконались, що наша ідея живе і укорінюється, попри усі намагання нам зашкодити.

Щиро вдячні кожному з справжніх УНСОвців за відданість справі, час та енергію! Далі - більше!

УНСО - живе, діє, росте! Долучайтесь і Ви до розбудови української дердави у лавах УНСО! Допомагайте бійцям добровольчого батальйону УНСО, які захищають нас з вами у лавах Збройних сил України.

Інформаційний центр УНСО