УНСО Київщини створює резервний батальйон територіальної оборони

УНСО Київщини створює резервний батальйон територіальної оборони

Середа, 27 травня 2015, 10:15
26 травня зустрілись керівники районних підрозділів регіонального осередку УНСО Київської області.
Разом з лідерами Київської обласної організації УНСО Ігорем Мазуром та Василем Джигиром, учасники зустрічі обговорили багато важливих питань, серед яких найважливішим було узгодження майбутніх кроків для розвитку осередку, співпраці з іншими осередками УНСО, громадськими організаціями Київщини, місцевими органами влади.
 
Найоголовнішим питаннням стало оголошення про набір до лав Крайової команди УНСО Київщини, яка незабаром діятиме як окремий резервний територіальний підрозділ Збройних сил України з підпорядкуванням Міністерству Оборони.
Резервний підрозділ розміщується на території Київської області, місце його дислокування залишається незмінним у випадку військового конфлікту. Територіальний підрозділ закріплений за МО і підпорядковується місцевим комісаріатам.
Щоб долучитись до крайової команди, заповни анкету онлайн за посиланням.
 
Більше подробиць щодо діяльності Київського обласного осередку та питань вступу до резервного батальйону територіальної оборони Київщини можна переглянути на сайті осередку.
 
Нагадуємо, що перший такий добровольчий батальйон територіальної оборони був сформований Крайовою Командою УНСО Вінничини і наразі успішно співпрацює з прикордонниками, силовими структурами та органами влади Вінницької області в охороні правопорядку. 
 
Триває процес формування резервних батальйонів територіальної оборони організацією УНСО на базі осередків УНСО в повній взаємодії з Міністерством Оборони України в інших регіонах України. Для вступу в такий батальйон потрібно зв'язатись з керівником відповідного осередку УНСО.
 
Ставай до лав УНСО!

Інформаційний центр УНСО