УНСО прощається з побратимом Хмурим з Хмельницького

УНСО прощається з побратимом Хмурим з Хмельницького

Вівторок, 17 березня 2015, 10:00

Активісти Української Націоналістичної Самооборони з великим сумом сприйняли звістку про трагічну смерть  Ігоря Балди, який був більше відомий серед УНСОвців під псевдо Хмурий.

Церемонія прощання з Ігорем Івановичем Балдою відбулась у вівторок, 17 березня, о 12:45 на Майдані Незалежності у м.Хмельницький.  Поховано Ігоря Івановича буде на Львівщині, біля батька й матері.

П’ятидесятип’ятирічний боєць добровольчого інженерного військового підрозділу МОУ Ігор Балда, загинув 13 березня від обстрілів сепаратистсько-російськими військами під Луганськом.

Хмурий народився в селищі Усть-Нера Якутської області Росії в родині українських патріотів, які в сорокові роки минулого століття радянським режимом були вислані до Якутії за звинуваченням у діяльності ОУН і УПА. У 1960-тих роках родина переїхала до України, проживала у місті Знам’янці Донецької області, з 1970-тих – у місті Шепетівці Хмельницької області. Саме у Шепетівці Ігор став  засновником Шепетівської районної козацької сотні. У 1992 році обраний отаманом Хмельницького обласного козацького коша, пізніше довгий час очолював Хмельницьку обласну організацію УНА-УНСО, був активним членом Української Національної Асамблеї.

Ігор Іванович Балда був справжнім сином свого народу, палким патріотом, безстрашним чоловіком, який завжди хотів жити у єдиній та незалежній Українській державі й не міг залишатись осторонь тих подій, які розгорнулись на Сході нашої країни. 

Ми висловлюємо щирі співчуття бойовим побратимам, усім рідним і близьким покійного. Вічна і світла пам'ять про Героя назавжди залишиться в наших серцях.

Інформаційний центр УНСО