УНСО вшановує пам'ять Героїв та відзначає День Соборності 22 січня 2015 року

УНСО вшановує пам'ять Героїв та відзначає День Соборності 22 січня 2015 року

П'ятниця, 23 січня 2015, 00:00

22 січня по всій Україні відбулась низка заходів по вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні, Михайла Жизневського з трагічної загибелі. По всій країні активісти УНСО приєдналися до акцій  пам'яті Героїв та взяли участь у заходах  до Дня Соборності.

У Києві відбулося віче на Майдані Незалежності та урочиста хода пам’яті перших героїв Небесної сотні.

 

Багато людей зібралось і неподалік пам'ятника Михайлу Жизневському. Друзі, побратими Локі, громадські активісти та земляки вшанували його пам'ять. Фоторепортаж.   
Ви можете ознайомитися з нашими світлинами в Галереї.

Бердичів відзначає День Соборності.

22 січня в День Соборності Україна УНСО м. Бердичева спільно з політичною патрією "Свобода" провели невеличкий захід на Центральній площі міста.

22 січня - річниця перших загибель на Майдані, полягли наші Герої, захисники України Михайло Жізневський та Сергій Нігоян. Цього ж дня стало відомо про викрадення, а потім і трагічну загибель українців Юрія Вербицького та Романа Сеника. Націоналістичні сили Бердичева відзначили ці трагічні події покладанням квітів та запаленням свічок біля меморіалу Небесної Сотні. Також, згадали тих Героїв які віддали свої життя на Сході України.
Наприкінці заходу активісти взялися за руки та організували символічний ланцюг єднання, що показав єдність нашої країни та націоналістичних сил Бердичева, а саме Української Націоналістичної Самооборони УНСО та політичної патрії "Свобода".

 

УНСОвці взяли участь у заходах в Житомирі, де кілька тисяч людей провели акцію "Живий ланцюг єдності".

У Вінниці в цей день було встановлено пам'ятний знак Небесній сотні та загиблим воїнам в АТО.