Відбувся вишкіл УНСО у Львівській області

Відбувся вишкіл УНСО у Львівській області

Понеділок, 22 грудня 2014, 00:00

21 грудня Сокальський крайовий осередок УНСО разом із своїми бойовими побратимами із міста Львова провели плановий польовий вишкіл.  

Вишкіл допоміг учасникам навчального процесу набути знань і навичок з наступних напрямків: ідеологічна підготовка, організаційна підготовка (основні принципи Організації; загальна структурна побудова Організації; організаційні звання і посади; однострій та відзнаки;  набуття членства та обов’язки члена Організації, методи діяльності Організації), фізична підготовка (відпрацювання майстерності рукопашного бою, ознайомлення з диверсійно - розвідувальною діяльністю, розмінування та замінування місцевості), спеціальна підготовка (основні прийоми та методи орієнтування у невідомій місцевості, методи виживання в екстремальних погодних умовах), стройова підготовка (стройові команди; стійки; стройовий крок; повороти на місці та в русі; пересування в складі строю; керівництво строями тощо), медична підготовка (перша медична допомога; гігієна; дієтологія та харчування в екстремальних умовах).
Не зважаючи на не зовсім сприятливі погодні умови для тренування, усі учасники вишколу отримали потрібні у бою знання та навички. Усіх охочих запрошуємо долучитись до наших лав! Разом ми сила!Слава нації! Смерть ворогам!