Волонтери "Схід та Захід єдині" відвезли допомогу на позиції УНСО

Волонтери "Схід та Захід єдині" відвезли допомогу на позиції УНСО

Вівторок, 1 листопада 2016, 10:30

Осінь диктує свої умови на театрі бойових дій. Всі, хто хоч трішки займався волонтерською діяльністю, знають, що осінь дуже важка пора для бійців на фронті. Особливо зважаючи на те, що зараз почалась активізація дій противника. Так, відхід мобілізованих бійців на "дємбєль" і прихід нових у все це вносить корективи. Там плівку треба до бліндажів, там теплих речей на підмінку, берців тощо, розповідає на своїй сторінці у "facebook" Ігор Крочак.

Отож, 31 жовтня 2016 року волонтери ГО "Схід та Захід єдині" здійснили чергову відправку до розвідників УНСОвців (нумерацію підрозділу і дислокацію не вказуємо за зрозумілих причин), а також на Авдіївку у підрозділи однієї з бригад ЗС України, і до нашої подругу Марії Подибайло у Маріуполь. Марічка у свою чергу знайде спосіб доправити все це до частин, що воюють під Маріуполем.

У переліку було багато чого: харчі (цибуля, картопля, тушковане м'ясо), плівка для бліндажів, топорища до шанцевого інструменту, теплі речі. До різних місць дислокації поїхали елементи військового спорядження (налокітники, наколінники), спальні мішки, теплі речі, шкарпетки, військова форма, тактичне взуття (берці), бензопили тощо.

Як каже Василь Конько, пізня осінь, то головна біль волонтера. На багатьох позиціях багато чого треба. Та ми не опускаємо руки, допоможемо армії разом. Усі бажаючі можуть зголоситись, завжди будемо раді.

Дякуємо усім благодійникам та волонтерам групи ГО "Схід та Захід єдині". І колективу підприємства "Міст-Експрес", через яке ми здійснюємо свої відправлення волонтерської допомоги на театр бойових дій. Дуже дякуємо за волонтерську допомогу, передану через Любомира Грабаса, нашій українській діаспорі Канади та нашим друзям з Великобританії (військове спорядження, налокітники, наколінники, тактичне взуття, спальні мішки, камуфльована військова форма і ін).

Ігор Крочак