Зареєстрували! УНА-УНСО візьме участь в місцевих виборах в жовтні 2015

Зареєстрували! УНА-УНСО візьме участь в місцевих виборах в жовтні 2015

Середа, 26 серпня 2015, 11:00
 Ні на що не здадуться навіть найкращі нагоди й готовність допомогти, якщо сама нація не виборює й не кує своєї долі власною боротьбою.
Степан Бандера
 
​  20 серпня 2015 року, не дивлячись на всі перешкоди, що чинились упродовж останнього року, партію УНА-УНСО було зареєстровано Міністерством юстиції України.
     Народження політичної партії УНА, ровесниці молодої незалежної України, свого часу було процесом нагальним та надзвичайно потрібним. Часи були нелегкі. Дуже швидко настав момент першого бойового хрещення. Ми росли, міцніли та набиралися мудрості. Ми постійно вели боротьбу із зовнішніми та внутрішніми ворогами. Нас намагалися ув`язнити, заборонити та розвалити з середини. Але ми йшли далі, не залишаючи ворогам жодного шансу. 

З моменту прийняття рішення про відродження політичного крила УНА-УНСО, восени 2014 року, нас знову всіляко намагались зтерти  з реальності. Рішення керівників УНСО про відновлення та розбудову організації по всій Україні, створення власного добровольчого батальйону для боротьби з російськими окупантами та навчального центру в Гущинцях, і нарешті, відродження політичного крила та активна діяльність на розбудову держави стали неприємним сюрпризом для всіх тих, хто поспішив оголосити УНСО "групкою маргіналів, які залишились після створення "Правого Сектору". Шалений спротив весь час чинився, як зсередини, через "слабких духом" тепер вже екс-членів УНА-УНСО; як із боку політичних партнерів, що міняли колір шкірки на диво будь-яким тропічним плазунам; так і на всіх рівнях державного бюрократичного апарату. Аж до абсурдних звинувачень УНА-УНСО в "посібництві фашистам" співробітницею Мінюсту, хоча партії УНА в цьому році виповнилось 25 років з моменту заснування, зі зловтішною радістю широко підхопленими не лише нашими, а й російськими ЗМІ. 

Сьогодні УНА-УНСО знову виходить на політичну орбіту з метою втілення реальних змін у суспільстві. Основними цілями  політичної партії, згідно Статуту, є: 

розбудова незалежної, суверенної, правової, соціальної і демократичної; участь у формуванні органів державної влади, місцевого та регіонального самоврядування, представництво в їх складі шляхом участі у виборах та інших політичних заходах; модернізація держави за принципом справедливості, прозорості та без корупційності, а також сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, забезпеченню прав людини.        

Міністерство юстиції України зареєструвало політичну партію УНА-УНСО. Починаємо якісно новий етап політичної боротьби за Україну. Вкотре не словами, а діями доведемо, що варті звання українських націоналістів. Справ багато. Ворогів – не менше. Слідкуйте за заявами Проводу партії та новинами регіональних осередків. 

До перемоги!

Слава Україні!

Інформаційний центр УНСО