Тернопільські УНСОвці відправились на службу в 131-й ОРБ ЗСУ

Тернопільські УНСОвці відправились на службу в 131-й ОРБ ЗСУ

Четвер, 31 березня 2016, 16:00

Сьогодні на службу в 131-й ОРБ  (батальйон УНСО) від'їхали тернопільські УНСОвці на чолі зі своїм обласним керівником Юрієм Симчишиним.

А волонтерська група "Схід та Захід єдині" відправила розвідникам гостинця від «Матерів в молитві» з парафії Св.Свмч.Йосафата УГКЦ та волонтерського об'єднання тернопільчан разом з УНСОвцями.

Серед смаколиків були смачні салати, голубці, вареники, пельмені та інші страви. Треба сказати, що і для мене особисто, і для нашого координатора по заходу України Василя Конька, 131-й окремий розвідбат ЗСУ є дорогим серцю. Його ще в Україні називають Куренем УНСО, позаяк там воювали і нині теж служать багато УНСОвців.

До речі, завтра День батальйону, так що всі зможуть привітати хлопців на своїх сторінках у соціальних мережах. Наш історичний противник з півночі добре знає, що таке УНСО і залпи кулеметів його підрозділів на різних фронтах. Недарма ж УНА -УНСО в Російській Федерації заборонено навіть згадувати. Але наших розвідників це не спиняє, лише надає сил, бо вони добре знають, за що воюють. І кому протистоять... 

Ігор Крочак, прес-секретар ГО "Схід та Захід єдині", ветеран УНСО