Звернення Проводу УНА-УНСО

Звернення Проводу УНА-УНСО

Четвер, 6 грудня 2018, 16:00

Сьогодні День Української Армії і сьогодні як ніколи є реальна загроза широкомаcштабної агресії з боку  РФ. Імперські плани і мрії Кремля про двополярний світ неможливі без окупації нашої країни . Одним з останніх ударів по ідеї "русского мира" найближчим часом стане надання томосу Українській Церкві. Члени УНА-УНСО за всю свою історію  пройшли не одну війну з російськими окупантами. Ми захищали в 1992 році перші храми УПЦ Київського Патріархату і в день похорон Патріарха Володимира 18 липня 1995 року захищали мирян від всім відомих "Беркутів". Ми знаємо, що таке тюрми в часи Кучми, коли вбивали журналістів і душили свободу слова. Ми були на передових позиціях українських революцій  з їхнього початку і по сьогоднішній день, на фронті російсько - української війни на сході нашої країни.               

Щоб мобілізувати патріотичні сили  і нагадати про сотні наших політв'язнів і військовополонених, Провід УНА - УНСО звертається до з'їзду партії висунути кандидатом у Президенти України нашого побратима Миколу Карпюка. Він символ незламності українського духу. Він - воїн, що воював проти російських окупантів на Кавказі, та був нагороджений орденом Вахтанга Горгасалі. Він - активіст,  нагороджений за свою громадянську позицію і 2 роки тюрми за акції протесту "Україна без Кучми" орденом "За мужність". Він - прапор боротьби проти російських окупантів, він і нагадування владі і  суспільству про сотні наших громадян, які як політв'язні і військовополонені, зараз знаходяться за гратами в окупантів. Він як один з командирів Революції Гідності,  був викрадений ФСБ РФ і вже 4 роки і 8 місяців знаходиться за гратами, а попереду ще 18 років неволі. Більше року до нього не допускали адвокатів і консула України. Потім відбувся сфабрикований судовий процес і сказане “останнє” його слово, в якому Микола звинуватив Росію в агресії проти України та всього сучасного світу.

Щоб мати змогу балатуватися, потрібно буде через адвокатів заповнити всі документи і зібрати грошову заставу. Це стане можливим, якщо допоможуть ті, хто хоче визволити Миколу Карпюка і інших наших героїв з-за грат.

Свій до свого по своє ! Хочеш миру - готуйся до війни !