Звернення Волинської крайової команди УНСО

Звернення Волинської крайової команди УНСО

Четвер, 25 листопада 2021, 10:00

Ми УНА УНСО Волині хочемо звернутися до народу України стосовно своєї діяльності та ролі в розвитку Держави і Нації в цілому. 

Наша обласна організація пережила період великих змін та потрясінь. Цей період став для нас новим етапом нашого удосконалення, і ми з новими силами, потужною мотивацією та рішучою командою беремось до роботи. 

Наша роль в творенні могутньої України полягає в першу чергу противазі всім ворожим елементам як в середині так і зовні, з метою посилення безпеки та благополуччя країни в якій ми живемо. Організація для нас інструмент, який об'єднує різних людей з однією метою. А нашою головною метою є захищена та успішна Україна. Проблем в нашій державі багато і рдразу взятися за них всіх ми поки що не можемо, тому першочерговим для себе вважаємо роботу над обороноздатністю України щоб загроза повномасштабної війни з Росією ставала все більш примарною. Зміцнюючи військовий потенціал України шляхом мілітаризації добровольців ми створюємо для Росії перспективу боротьби з потужним ворогом, з яким впоратися їй просто не вистачить сил. 

Кожен небайдужий громадянин України має своє вагоме місце в боротьбі за вільну та успішну Україну, в боротьбі за її щасливе майбутнє.  Ми повинні бути готові дати відсіч будь-якому ворогу. Тому нам українцям потрібно об’єднуватися та ставати сильнішими, щоб жоден ворог не посмів зазіхати на нашу Батьківщину. І пам’ятаймо, що наша сила в єдності народу та незламності нашого духу.