Костянтин Фуштей

Персоналії

Член проводу УНА-УНСО по 2011 рік
Народився 3 січня 1943 року. Український політик та громадський діяч. Учасник підпілля ОУН у радянські часи. Вісім раз...
Голова виконкому УНА-УНСО до 2011 року
Народився 3-го жовтня 1963-му році в місті Бар Вінницької області. Один із лідерів УНА-УНСО, учасник війни у...
Голова Рівненського обласного осередку УНА-УНСО, Голова...
Народився 19-го вересня 1962-го року у місті Кізелі Пермської області Російської РФСР у родині репресованих...
 Командир розвідувальної роти УНСО в 131 ОРБ ЗСУ
Народився 18 березня 1973 року, Хмельницька область. Закінчив Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького...
Голова політичної референтури УНА-УНСО по 2000 рік
Народився 21 липня 1937 в селі Новоолександрівка Красноармійського району Донецької області, помер 5 лютого 2000 року...
Голова ПП "УНА-УНСО", Головний командир ГО "...
Народився 23 грудня 1951-го р. в місті Києві. Український військовий діяч, бойовий офіцер, письменник, Голова...
Член Проводу ПП "УНА-УНСО" до 2016 року Член Вищої Ради ГО "...
Народився 28 лютого 1974 року, у м. Ладижин на Вінниччині, громадянин України. Член Проводу ПП "УНА-УНСО", член Вищої...

Костянтин Фуштей

Член Проводу ПП "УНА-УНСО" до 2016 року

Член Вищої Ради ГО "УНСО" до 2016 року
 

Народився 28 лютого 1974 року, у м. Ладижин на Вінниччині, громадянин України. Член Проводу ПП "УНА-УНСО", член Вищої Ради ГО "УНСО"
Біографія 

 Народився 28 лютого 1974 року, у м. Ладижин на Вінниччині, громадянин України.

 Закінчив Демидівський технікум у Смоленській області.

 1993 – 1995 роки – відслужив у 9-ій окремій бригаді спецпризначення Головного управління розвідки української армії. 

Трудову діяльність Костянтин розпочав рано,  спочатку працював тренером по боксу в дитячо-юнацькій спортивній школі, пізніше менеджером в комерційних структурах.     

Ще в зовсім молоді роки цікавився інноваційними методами вирощування та догляду за зерновими,  став директором колективного сільськогосподарського підприємства на Вінниччині. Саме під керівництвом К.Фуштея відбувалось налаштування та запуск в роботу Барського ХПП. 

З 2008 р. – працював у різних організаціях та підприємствах консультантом з безпеки та охорони фізичних і юридичних осіб. 

У 2005 році – познайомився з Русланом Зайченком, Миколою Карпюком та Валерієм Вороновим, вступив до лав УНСО.

В 2011 став головою Контрольно-ревізійної комісії УНСО, брав активну участь у Революції Гідності у 2013-2014 роках, а 22-25 січня 2014 року разом з Сашком Білим, Жовтнем та Богуном був координатором по захопленню обласних держадміністрацій з метою повалення злочинної влади посіпак В.Януковича.

Після викрадення спецслужбами РФ Миколи Карпюка та вбивства Сашка Білого навесні 2014 р., організація почала занепадати і розсипатись, ослаблена зрадами окремих осіб, які скористались ситуацією та почали розривати  УНСО на невеликі неконтрольовані угрупування, не склалася і співпраця політичного крила УНА з військово-патріотичним рухом «Правий Сектор». Тож через кілька місяців К.Фуштей бере в свої руки складну місію порятунку організації від остаточного розвалу та,  на прохання активістів організації, приймає важелі керівництва.   У жовтні 2014 р. старійшини організації збираються на засідання Вищої Ради УНСО, де обирають К.Фуштея Головним командиром громадської організації «Українська Націоналістична Самооборона».

Саме завдяки контактам та активній діяльності К.Фуштея у 2014 р. було створено Добровольчий батальйон УНСО, який ввійшов до складу Збройних Сил України; передано у розпорядження УНСО військову базу у Гущинцях, де тепер створено та обладнано навчальний центр ім.Є.Коновальця, в якому проходять фахові вишколи добровольці УНСО; започатковано формування резервних батальйонів територіальної оборони УНСО у співпраці з місцевими військкоматами. Активно розвивається та удосконалюється структура осередків по всій Україні, більшість яких знаходилась в занепаді або припинила свою діяльність після Революції Гідності. 

Завдяки зусиллям молодої команди К.Фуштея та за підтримки досвідчених старійшин організації, у квітні 2015 р. було відновлено політичне крило – партію УНА-УНСО, Костянтин Фуштей став Головою партії, і очолював її до листопада 2016 р., коли за власним бажанням склав повноваження керівника.