Активісти нагадали росіянам про їх агресію в Грузії

Активісти нагадали росіянам про їх агресію в Грузії

П'ятниця, 7 серпня 2015, 16:45

Сьогодні, 7 серпня у Києві біля посольства Російської Федерації на Повітрофлотському проспекті відбувся пікет, учасники якого прийшли вшанувати трагічну дату – сьому річницю вторгнення російських військ на територію Грузії та окупації Південної Осетії, повідомляють "ZIK" та телеканал "Еспресо ТВ".

Учасниками акції було кілька десятки людей, серед яких були українські та білоруські громадські діячі, грузинські та чеченські переселенці, котрі були змушені тікати від війни на своїх землях та нині мешкають у Києві. Згадати про події тих днів прийшов і полковник УНСО Валерій Бобрович, який керував підрозділом добровольців-українців під час війни з Росією, приєднались до заходу активісти Київського обласного осередку УНСО разом з керівником В.Джигиром. 

Крім прапорів УНСО та КУНу, люди стояли з українськими і грузинськими державними прапорами, в також прапорами Чеченської республіки Ічкерія. Дехто тримав плакати «Росія! Геть з України! Геть з Грузії», "TerroRUSSIA Stop War in Ukraine".

За словами учасників мітингу, вони хотіли нагадати працівникам російського посольства, що Росія є країною-агресором і впродовж двадцяти років веде загарбницьку політику щодо держав-сусідів.

«Ми пам’ятаємо, як Росія напала на Грузію, окупувала 20% грузинських територій. Нині російські війська стоять за 40 кілометрів від Тбілісі. Є вірогідність, що скоро Путін «прокинеться» й знову нападе на Грузію. Тому щороку ми приходимо до їхнього посольства у Києві висловити свій протест, нагадати їм про злочини і вимагати, щоб вони забирались додому», – розповіла співзасновниця «Альянсу Балто-Чорноморських націй» Тамара Шавладзе.

"11 українців наклали своєю головою, 27 були важко поранені у тій війні.."  - говорить полковник Устим. 

Відеосюжет "ZIK":

Відеосюжет "Еспресо ТВ":

У суботу, 8 серпня 2015 року 0 19:00 на Майдані Незалежності відбудеться захід  «Спільний ворог – спільна перемога».

У програмі: молебень за воїнів Грузії та України, виступи громадсько-політичних діячів та відомої співачки Майдану Руслани Лоцман; перегляд відеоматеріалів про вторгнення російських окупантів в  Грузію,  спогади та звернення теперішніх  бійців АТО, які брали участь у російсько-грузинській війні; флешмоб зі свічками, присвячений пам’яті всіх полеглих в боротьбі  за свободу, суверенність  та цілісність Грузії та України.

Інформаційний центр УНСО