Активісти УНСО Червоноград побували в гостях у школярів

Активісти УНСО Червоноград побували в гостях у школярів

Понеділок, 31 жовтня 2016, 12:15

27-го жовтня активісти Червоноградської крайової команди УНСО влаштували урок патріотичного виховання для учнів Ванівської загальноосвітньої школи. Під час уроку учні були ознайомлені із АКМ, ПМ, Ф1, ПМН2, а також були з історією організації УНСО.

" - Це не перша школа, яку ми відвідуємо, ми дуже раді, що у школах нас приймають радісно, і з зацікавленістю. Це надихає працювати у цьому напрямку більше і більше" - наголосили Червоноградські УНСОвці.

Регіональні осередки Української Націоналістичної Самооборони  беруть активну участь в військо-патріотичному вихованні молоді, регулярно влаштовуючи тематичні вишколи з військової підготовки, цивільного захисту, навичок надання першої медичної допомоги та правил поведінки під час надзвичайних ситуацій. При цьому ми вчимо юнаків не лише теорії та практиці самозахисту, а, в першу чергу, як організовуватись в групи та надавати допомогу громаді при можливій небезпеці. 

Нагадуємо, що УНА-УНСО Червоноград проводить постійний набір до складу своєї команди. Додаткову інформацію шукайте на офіційній сторінці "УНА-УНСО Червоноград".

Інформаційний центр УНСО