Свободу політв'язням - свободу Миколі Карпюку!

Свободу політв'язням - свободу Миколі Карпюку!

Середа, 18 березня 2015, 18:00
Як і планувалось, 18 березня 2015 р. громадська організація Українська Націоналістична Самооборона УНСО провела акцію "Свободу політв'язням".

Звертаємо увагу громадськості та міжнародних організацій до  погіршення стану здоров'я в'язнів Російської Федерації, зокрема одного з лідерів УНСО - Миколи Карпюка, який був викрадений ФСБ 17 березня 2014 року й досі знаходиться в СІЗО м. Владикавказ.
До нього не допускають а ні родину, а ні адвокатів і консула України.

УНСО звернулася з проханням до Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України та Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста, посприяти приверненню уваги до стану здоров'я Миколи Карпюка, враховуючи повноваження та можливості організації, в міжнародному співтоваристві.

Метою нашого звернення є сприяння звільненню М. Карпюка та інших громадян України, які, так як і м.Карпюк, після перемоги Революції Гідності, були викрадені, вивезені до Російської Федерації і незаконно там утримуються в місцях позбавлення волі, їх звинувачують в тероризмі, в злочинах проти громадян Росії.

З питань визволення наших політв'язнів ми максимально готові сприяти та співпрацювати з різними організаціями та товариствами.

Слава Нації!

Інформаційний центр УНСО