«Долой царское самодержавие»

«Долой царское самодержавие»

П'ятниця, 30 жовтня 2015, 16:30

Як повідомляє Громадське.Львів, близько 23:00 29 жовтня на гарячу лінію МВС надійшла інформація, що біля будинку міського голови Львова Андрія Садового стався вибух. За попередніми даними невідомий кинув гранату на подвір’я, де проживає очільник міста, яка вибухнула біля стіни будинку.

Невідомого затримали на місці. При затриманні він зізнався, повідомили правоохоронці, що кинув гранату та пояснив свій вчинок протестом проти «власть імущих». Додав, що «не має нічого особисто проти Садового, але вважайте, що це такий протест».

Здається, терпець народу починає вриватися і вже лунають перші дзвоники протесту. І вони звучать не танцями і скандуваннями «міліція з народом», а вибухами гранат. Причому це не є якась особиста образа, скоріше навпаки, це є реакція на пригнічення всього українського народу, яка буде проявлятися на перший погляд спонтанно, не зв’язано, але все в нових і нових формах та проявах.

І чим би нас не годувала влада через свої ЗМІ, знайте, це не просто протест проти прийняття поправок до Конституції, це не просто замах на Садового – це прояв давнього бунтарського гайдамацького духу українця.

Хто не боїться Бога, повинен боятися смерті!