Ігор Мазур: Стара колода має піти!

Ігор Мазур: Стара колода має піти!

П'ятниця, 15 грудня 2017, 18:45

Ми політв'язні-унсовці "святкуємо" сьогодні річницю "України без Кучми" під час діючої "України без Порошенка". - Вони з одного поля ягідки ! - однакові схеми збагачення,одні "принципи ", шкурні інтереси, корупція і репресії проти бунтарів. Одні з учасників "УБК" сьогодні проти Порошенка і системи , яку він очолює , а інші - "гвинтики і гайки" цієї системи.

А колись ми були разом на барикадах 17 років назад ! Колись була смерть Гонгадзе і плівки Мельниченка, сьогодні - арешт Саакашвілі і плівки від СБУ.

Прокурор-політв'язень Юрій Луценко, депутат "експерт" Тарас Чорновіл, депутат Тетяна Чорновол зараз перейшли на інший бік - вони проти наметів, маршів, за "стабільність" і розказують про "шатунів" і "руку Кремля". А полковник Олександр Савченко сьогодні заступник голови Київської обласної державної адміністрації Президента. А Порошенко тоді в 2000 році засновував Партію Регіонів, яка керувала розстрілами на Майдані. Замість тодішнього голови соціалістів Олександра Мороза, зараз шнурок Авакова - Ілья Ківа. Турчинов з Юлею розбіглися по різних окопах, а Кучма разом з Медведчуком і далі, через 17 років, вирішують долю країни - в Мінську!

Коли в 2003 році вийшов документальний фільм "Обличчя протесту" про ті події, в Грузії готувалася вже революція Троянд, на чолі з Михайлом Саакашвілі, який зараз в Україні очолює рух проти корумпованої влади. Сьогодні на акціях протесту проти тієї ж злочинної системи плечем-до-плеча зі мною ті ж Степан Хмара, Олесь Доній, Володимир Паламарчук, Сашко Кравчук, Андрій Пастушенко, Олег Бойко ... За два місяці мітингів біля ВР і маршів до мене підходили сотні ГРОМАДЯН , які казали що ми були ще разом тоді - на "Україні без Кучми".

Боротьба продовжується і ми знову підійшли до "тієї ж річки" - хоч води протекло багато , а невирішені питання залишилися. Ми хочемо жити в правовій, європейській державі, де закон - один для всіх і Конституція не змінюється під нового вождя. Де держава обличчям до людей, а не для кумів і холуїв.
Програли тоді, бо проти системи влади вийшли десятки тисяч. Інші чекали, чекали, коли вийдуть мільйони. Сьогодні схожі реалії і ті, хто панують і наживаються на крові Майдану, на війні, вони хочуть ще "прихватизувати" прибуткові підприємства, роздерибанити землю, ВОНИ роблять все для того, щоб не вийшли мільйони! - Вони нас українців сварять між собою, закидають різний "бруд" і зомбують через телебачення, показуючи одні і ті обличчя вождів і політиків.

Але це не обличчя протесту! Це штучні проекти !

"Стара колода" має піти і Україну врятують ті , чия біографія - біографія борців і разом з ними нові люди - професіонали, яких поважають за кордоном. І молодь, яка хоче збудувати могутню, сучасну державу Україну! Вийдуть сотні тисяч і їх почують мільйони! І буде перемога ! НАША ПЕРЕМОГА !!!

P.S. Раджу подивитися "Обличчя протесту" - документальний фільм про ті революційні події 17-річної давнини.

Давайте вчитися на своїх помилках ! 

Слова - роз'єднують, дії - об'єднують !

Ігор Мазур, заступник Голови партії УНА-УНСО
сторінка у фейсбук www.facebook.com/profile.php?id=1799584497

"Обличчя протесту" - документальний фільм про ті революційні події 17-річної давнини.

 

Теги: