Інформаційне повідомлення УНА-УНСО співгромадянам Волині

Інформаційне повідомлення УНА-УНСО співгромадянам Волині

Четвер, 17 лютого 2022, 20:15
Восьмий рік триває війна по захисту України, але насправді ця боротьба триває століттями. Проти України застосовують всі можливі способи ведення війни. Одним з способів є так звані інформаційно-психологічні операції. Класичним способом впливу на свідомість людей є інтерпретація «подій», що сталися або можуть статися та «думок» інших людей.

Для досягнення максимального впливу використовують наприклад такий класичний спосіб коли людина сприймаючи інформацію починає в неї вірити оскільки йому подається спочатку така інформація яка є правдивою та беззаперечно викликає довіру, а потім подається «інтерпретація» тобто спотворена у потрібному напрямку для ворогів інформація.
Ще одним способом є маскування джерела інформації ворога під виглядом відомих людей та організацій. Саме з цією метою час від часу з’являються інформаційні повідомлення нібито від імені нашої організації. УНА-УНСО більше тридцяти років веде боротьбу за Україну та здобула довіру українців. Цю довіру й хоче використати ворог створюючи інформаційні повідомлення нібито від імені УНА-УНСО.
Нажаль законодавство України допускає можливість реєстрації на різних рівнях державної влади (район, область, місто) громадських організацій та об’єднань з подібними та схожими назвами. Наприклад будь який «токар або слюсар третього розряду» може зареєструвати на рівні районної влади в різних областях громадські організації з назвою «Громадська Організація «Всесвітньо-Міжпланетна УНСО»». Як би це не звучало смішно але таке можливо в межах «легальних» процедур в Україні. Проте це не значить, що люди які це роблять мають відношення до УНА-УНСО, яка існує з початку відродження Незалежності України у 90-х роках.
В той час коли переважна більшість членів УНА-УНСО знаходиться на фронті в складі ЗСУ та інших військових формувань, з’являються особи які намагаються використати нашу назву у своїх цілях, які нам не відомі. Розглядаємо спроби використовувати назву та символіку УНА-УНСО, як зухвалу спробу привласнити славу організації окремими особами, що не мають відношення до організації або колись мали таке відношення але з різних причин залишили лави організації.
Час від часу на Волині з’являються ініціативи проведення акцій, мітингів, пікетів нібито від імені нашої організації, але ці акції несуть відверто деструктивний характер та спрямовані на поширення серед громадян неправдивої інформації. Такі люди вміло використовують очікування людей, а також те напруження, що виникає у народу пов’язане з умовами життя сьогодні в Україні.
Припускаємо, що на таких акціях та мітингах можуть бути присутні щирі патріоти України, які шляхом хитрих інтриг та маніпуляцій інформацією, були запрошені для участі. Вбачаємо, що організатори таких акцій та мітингів використовують щирі бажання справжніх патріотів до змін в Україні на краще, прагнення справжніх патріотів діяти для захисту національних інтересів імітуючи національно-патріотичний рух в Україні.
Керівництво УНА-УНСО інформує громадян України, громадські та політичні сили, засоби масової інформації та офіційну владу України про те, що не несе відповідальності за дії таких деструктивних груп людей.
На Волині діє офіційно обласна організація керівником якої є Юрій Надашкевич (Фізик)
Інформаційними ресурсами з яких можна отримувати інформацію про діяльність організації є:
Офіційний сайт УНА-УНСО: www.unso.org.ua
Офіційний інфоррмаційний канал УНА-УНСО Волинь: https://t.me/unso_volyn_1
Офіційна сторінка УНА-УНСО Волинь у Facebook: https://www.facebook.com/%D0%A3%D0%9D%D0%A1%D0%9E%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%8C-108077501102872
З повагою,
Голова УНА-УНСО
Головний командир УНСО ОЛЬЖИЧ