Костянтин Вінницький: "Крим буде українським!"

Костянтин Вінницький: "Крим буде українським!"

Вівторок, 17 травня 2016, 16:00

 Все, що творить нині по відношенню до кримських татар російська окупаційна влада, вимагає не просто беззубих стурбованих заяв українських політиків. Терміново потрібен план конкретних дій з протидії росіянам, написав у своєму блозі  Костянтин Вінницький.

Такий план треба створювати під егідою РНБО. Він повинен містити ряд конкретних дзеркальних дій, які повинні максимально вдарити по російському бізнесу в Україні та кримській владі, зокрема. Дуже корисним стане підписання з Туреччиною плану дій по військово-технічному співробітництву. Максимальне зближення України із лідером чорноморського регіону додасть впевненості у діях по послабленню тиску на кримських татар з боку Росії та підготовки до звільнення півострова від окупантів.
 
  Шкода, лише, що нинішня влада абсолютно не готова до рішучих дій по відношенню до ворога. Очевидно, що дострокові вибори до Верховної Ради, не за горами. Українці незабаром будуть мати можливість обрати нову патріотичну та сильну Раду. Це великий виклик для українських націоналістичних партій. Українські патріоти вже сказали своє слово на полі бою. Тепер українським націоналістам настав час стати політичним рушієм в країні. Патріотизм, прагматизм, сміливість та совість – ось головні маркери для справжнього українського політика у новій Верховній Раді.
 
Слава Україні! 
Інформаційний центр УНСО