Крайова команда УНСО Буковини провела вишкіл

Крайова команда УНСО Буковини провела вишкіл

Вівторок, 21 листопада 2017, 00:15

У неділю 19 листопада 2017 року крайова команда УНСО Буковини провела вишкіл. Цього дня учасники вишколу під керівництвом наших досвідчених інструкторів пройшли заняття з основ тактики бойових дій малими групами в умовах міста. Також усі бажаючі ознайомились з основними видами стрілецького озброєння, боєприпасів до нього, та відвідали заняття з основи мінно підривної справи. Останнім заняттям було надання медичної допомоги відповідно до норм і стандартів НАТО.

В умовах сучасного стрімкого інформаційного насичення, важливо викристалізовувати дійсно важливу інформацію, перевірену бойовим досвідом. УНСО на своїх вишколах завжди ділиться саме такою інформацією.

«Війна на Сході України навчила нас, що готовність дати опір ворогу повинна напрацьовуватися увесь час, тому для закріплення та освоєння нового досвіду крайова команда Буковини намагається чим частіш проводити вишколи із залученням побратимів, які воювали на Донбасі,» - поділився один з інструкторів на вишколі. Він також підсумував: «Саме тому, для нашої молоді ми збираємо, та використовуємо для навчання моделі макетів сучасної зброї та засобів захисту. Даємо навички тактичної медицини, з урахуванням специфіки ураження, відповідно до застосованих засобів супротивника.»

УНСО й надалі проводитиме вишколи для всіх бажаючих, бо ми вважаємо, що знання – це також зброя. Ми віримо, що знання, якими ми ділимось з патріотами України – запорука міцності і могутності нашої держави.  
Слідкуйте за новинами і долучайтесь до наших наступних вишколів.

Інфоцентр УНСО