Україна прощається з героєм Гіоргієм Джанелідзе

Україна прощається з героєм Гіоргієм Джанелідзе

Вівторок, 21 квітня 2015, 15:30

Альянс Балто-Чорноморських Націй та Українська Націоналістична Самооборона приносять свої щирі співчуття українському та грузинському народам, побратимам, родині та близьким трагічно загиблого бійця батальйону Азов, Гіоргія Джанелідзе.

18.04.2015 в бою під Широкино трагічно загинув наш брат і друг, дуже хороша людина, справжній безстрашний воїн, герой України та Грузії, боєць батальйону Азов, Гіоргі Джанелідзе. Спеціальна операція з вивезення тіла трагічно загиблого бійця з території, тимчасово підконтрольної терористам Кремля, завершена. Унсовці пам'ятають Гіоргія по 90-х , коли разом воювали під Сухумі  і в Кодорській Ущелині проти проросійських бандформувань за територіальну цілісність Грузії. І він, воюючи за  Україну, віддячив за наш чин.

Сьогодні, 21 квітня, за ініціативи одного з лідерів УНСО Ігоря Мазура, отця Бориса та Альянсу Балто-Чорноморських Націй Гіоргі Джанелідзе був нагороджений посмертно медаллю Філарета "За жертовність і любов до України".

Прощання з грузинським героєм, який віддав своє життя за Україну, відбудеться 23 квітня 2015 р. на Майдані Незалежності о 12:00 біля стели.

Вічна пам'ять і Слава герою Грузії та України!
 

Інформаційний центр УНСО