Новини Львівщини. Голова ЛОО УНСО в ефірі Нацрадіо щодо допомоги батальйону УНСО

Новини Львівщини. Голова ЛОО УНСО в ефірі Нацрадіо щодо допомоги батальйону УНСО

Понеділок, 15 грудня 2014, 00:00

9 грудня 2014 у Львові на Національному Радіо відбувся прямий ефір за участі Байси Петра, Голови фонду ім. Болбочана, Байси Андрія, Голови ЛОО УНСО, Горбача Олександра, представник Народної Самооборони Львівщини та Пасічного Романа з волонтерської служби допомоги армії.

Усіх цих людей разом звела спільна мета - забезпечення необхідною допомогою нашого війська, і, зокрема, батальйону УНСО.

Під час радіоефіру було обговорено ряд важливих питань, вирішення яких може допомогти нашим хлопцям на фронті. Байса П. наголосив на прикрих випадках шахрайства, які трапляються, коли аферисти називаються волонтерами, і ще раз у прямому ефірі розповів куди звертатись усім небайдужим. Цікавою була розповідь Андрія Байси - про поїздку під Маріуполь в батальйон УНСО. Про тяготи і непросту ситуацію, про складні умови та незламний дух та високу бойову підготовку українських добровольчих батальйонів.

Представники волонтерського руху та Самооборони Львівщини розказали про важку роботу на місцях зі збору коштів та майна на потреби війська. Окремо було наголошено на публічній і прозорій звітності, яка доступна для ознайомлення в штабі осередку.

Передача розрахована на широке коло слухачів і була орієнтована на залучення населення до волонтерської діяльності та надання достовірної інформації "з перших уст", від безпосередніх учасників і свідків.

На фото - Представник Народної самооборони Львівщини Горбач Олександр та Голова ЛОО УНСО Байса Андрій.

Інформаційний центр ГО УНСО