Подарунки від Святого Миколая

Подарунки від Святого Миколая

Понеділок, 22 грудня 2014, 00:00

Подарунки до дня Святого Миколая доїхали до наших хлопців!

Щиро дякуємо всім, хто долучився до акції по збору смаколиків, малюнків, теплих речей, подарунків для бійців 54-ого розвідувального батальйону Міноборони, в якому служать унсовці. Два тижні продовжувалась акція по збору подарунків до Дня Святого Миколая, відгукнулось багато небайдужих, і 18 грудня подарунки було доставлено адресатам керівництвом організації.

Окрема подяка Науково-методичному центру управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації за найактивнішу участь в доброчинній акції! Всі були просто зворушені такою кількістю чудових теплих дитячих оберегів, святкових листівок, малюнків, саморобних іграшок для ялинок від юних помічників Святого Миколая для наших воїнів. А від батьків на додачу -  теплі речі, засоби гігієни, солодощі та вітаміни... Все це було зібрано учнями та вчителями шкіл Солом'янського району!

 

На фото лише невеличка частинка з того, що потрапило до інформаційного центру УНСО в останній день перед відправкою.... Всі ж подарунки, збирали на складі УНСО у м.Києві за адресою вул.Липська 19/7, і загалом пакунки ледве вмістились в мікроавтобус!

Тепло Ваших долонь та сердець, друзі, тепер з любов'ю та вірою в перемогу  зігріває наших воїнів під Маріуполем!  Дякуємо!

Теплих та мирних свят усім!