Полтавський обласний осередок захищає громадські інтереси в місцевій владі

Полтавський обласний осередок захищає громадські інтереси в місцевій владі

Понеділок, 23 листопада 2015, 10:30

Полтавський обласний відокремлений підрозділ Української Націоналістичної Самооборони, як і завжди, з громадськістю!

Пройшли вибори. За цей невеликий проміжок часу ми знову в центрі подій нашого міста і області. Ще до виборів наш підрозділ увійшов до наглядової ради Полтавського обласного департаменту охорони здоров’я при ОДА. Дуже багато проблем і непорозумінь в цій галузі нашого міста і ми будемо намагатися разом з іншими громадськими об’єднаннями розібратися в них. Контроль надходження коштів, ліків та їх цінова позиція, допомога учасникам АТО, заробітна плата медпрацівникам – це тільки невеликий перелік всіх питань, які повинні бути вирішені.

Також ми були бажаними гостями на сесії Щербанівської селищної ради, де новообраний Голова та депутати, вислухавши нас, пообіцяли одностайну підтримку наших позицій. Вони готові разом підтримувати ідею націоналізму та всебічно поширювати наші принципи і засади, виділивши нам постійну колонку в своїй місцевій газеті. Також будемо призначати зустрічі з мешканцями і насамперед з дітьми в школах. Депутати виявили бажання підтримати відкриття дитячо-юнацького спортивно-військового табору, виділивши під нього землю. Дуже раді ми, що люди не тільки підтримують, а ще й допомагають. Велика наша подяка їм за це!

Складніше було на сесії нашої обласної державної адміністрації. Але й тут ми не були осторонь. Разом з громадою та громадськими об’єднаннями Полтавщини ми відстояли законну роботу облради, та не дали провести голосування в два тури по незаконному регламенту. Під тиском громадськості сесію перенесли на 24 листопада 2015 року. Це невеликі перемоги, але вони додають віри в нас – українців та в нашу перемогу!

Там де ми – там перемога! З нами Бог!

Слава Україні! Героям Слава!

Прес-служба
Полтавського відокремленого підрозділу УНСО