"Серце до серця" - малинські унсовці допомогають хворим дітям

"Серце до серця" - малинські унсовці допомогають хворим дітям

П'ятниця, 1 травня 2015, 12:00

В рамках Х-ої Всеукраїнської акції "Серце до серця" Малин продовжує низку благодійних заходів, спрямованих на збір допомоги дитячим лікарням. Активісти осередку УНСО в Малині є одними з найбільш ефективних організаторів організаторів акції "Серце до серця" на Житомирщини вже кілька років поспіль.

Днями відбувся благодійний концерт "Малин має талант-2", який зібрав найталановитіших та найскравіших зірочок Житомирщини, які дарували свої серця всім присутнім з метою збору коштів на медичне обладнання для лікування новонароджених дітей, а саме, анестезіологічної допомога та інтенсивної терапії дитячому населенню.

 

 

 

 

 

 

Детальний фотозвіт з концерту на офіційний сторінці заходу.

Для інформації: Десята акція #Серцедосерця присвячена дитячій реаніматології.
В Україні анестезіологічна допомога та інтенсивна терапія дитячому населенню надається майже у кожному закладі 2-го та 3-го рівня надання медичної допомоги, а також у закладах високоспеціалізованої допомоги. І головним завданням дитячого анестезіолога чи реаніматолога є, було і буде - врятувати життя дитини, маленький організм якої вже виснажився від набутого захворювання чи вродженої вади. І не важливо де це відбувається: у високоспеціалізованому профільному обладнаному центрі чи районній лікарні.
Сучасна медицина йде вперед – і наслідком покращення медичної допомоги дітям, зокрема розвитку анестезіологічної служби, досягнень сучасної медицини, можливостей ранньої діагностики та комплексного лікування найскладніших захворювань дитячого віку є стабільна тенденція зниження рівня смертності дітей в Україні, яке спостерігається протягом останніх років.
При сьогоднішніх темпах розвитку хірургії новонароджених в Україні, з проведенням складних реконструктивних операцій на шлунково-кишковому тракті, діафрагмі, серці і судинах, потребує покращення і анестезіологічне забезпечення, зокрема його технічна складова. Так, абсолютно неможливим є проведення життєво-важливих операцій без належного анестезіологічного та реанімаційного обладнання, такого як слідкуюча (моніторингова) апаратура, апарати штучної вентиляції легень, дозуюча апаратура для внутрішньовенного введення наймолодшим пацієнтам, тощо. Наявність та своєчасне обслуговування якої є одним із вирішальних питань у наданні якісної та ефективної медичної допомоги дітям. На жаль, вже існуюче обладнання відділень реанімації та інтенсивної терапії працює майже безперервно, а тому неминучим процесом є зношування та вихід з ладу як діагностичної, так і лікувальної апаратури, якої наразі не вистачає для комплексного лікування в умовах дитячої реанімації.
Така кричуща ситуація із забезпеченням технічної апаратури становить серйозну загрозу наданню вчасної та такої необхідної медичної допомоги, і змушує звертатися медиків за допомогою до небайдужих людей.

Про інші заходи Малинського осередку УНСО можна дізнатись на сторінці в соціальній мережі.

Інформаційний центр УНСО