Відбувся масштабний вишкіл УНСО на Прикарпатті

Відбувся масштабний вишкіл УНСО на Прикарпатті

Середа, 14 серпня 2019, 23:15

1 липня 2019 року закінчилися основні літні вишколи УНСО, які проводились спільно з ГО «Краєзнавчого-туристичний спортивний центр «Аркан Стихій», Івано-Франківською обласною федерацією хортингу та Івано-Франківською обласною Асоціацією учасників АТО.

Для молодших дітей віком 7-10 років табір тривав 12 днів. Для старших учасників програма була розрахована на 14 днів. В перелік навчальних напрямків цього року включені такі предмети: тактична медицина, балістика, тактична і тактико-спеціальна підготовка, інженерно-саперна справа, альпінізм, топографія та орієнтування, військова історія України, психологічна та індивідуальна підготовка бійця, мінна безпека, стрілецька та вогнева підготовка, CQB, важке озброєння та деякі інші. Програму навчань доповнили профорієнтаційні заходи рятувальних служб УДСНС, Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, прикордонної служби, спортивного клубу «Наука», фізико-технічного факультету, та військової кафедри ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника», Богородчанського регіонального центру зайнятості.
 

Цього року табір відвідали поважні гості: делегація з м. Києва на чолі з заступником міністра у справах ветеранів «кіборга» Олександра Терещенка, представники Міністерства Оборони,  обласної та районної влади, а також велика кількість журналістів.

Вишкіл завершився рейдом лісами Прикарпаття. Загалом, у вишколі прийняли участь 150 осіб.

Висловлюємо велику вдячність тим, хто долучився до організації, проведення та забезпечення табору: Чернівецькій, Львівській та Київській командам УНСО, а також іншим небайдужим. Особлива подяка волонтерам та підприємцям за смачну «кухню»!

Пропонуємо Вашій увазі відеорепортажі з проведеного вишколу.

Тримайте порох сухим! Слава Нації! Слава Україні!
Інфоцентр УНСО.