Анонс: Засідання Верховного суду - Громада с. Аграномічне проти соратника Януковича Григорія Калетника

Анонс: Засідання Верховного суду - Громада с. Аграномічне проти соратника Януковича Григорія Калетника

Субота, 5 травня 2018, 12:15
ПРЕС-РЕЛІЗ
 
Вінничани запитують: Коровій з Калетником?8 травня 2018 року о 12-00 год. в м.Києві по вул.Пилипа Орлика 4-а Верховний Суд України має розглядати касаційну скаргу Вінницького національного аграрного університету до сільської ради села Агрономічне Вінницького району, Вінницької області.
 
Суть цієї справи зводиться до того, що руками університету, аграрне лобі (мафія) здійснює рейдерське захоплення 500 га землі цієї громади. На жаль, це не типовий для нашого часу соціальний конфлікт. Йдеться не просто про «віджим» дороговартісної території в передмісті Вінниці. Мафія хоче покарати громаду і сільського голову Олега Шулікіна за те, що вони в законний спосіб посміли без її дозволу:
  • - прийняти рішення про землю на своїй території;  
  • - активно захищають власні рішення й права.
 
Мета мафії зрозуміла: Вінниччина повинна знати, хто справжній хазяїн області!
 
Так, народний депутат Григорій Заболотний чітко «роз’яснив» Олегу Шулікіну, що своїми діями він і агрономічани ламають нинішню систему влади.
 
Дивна позиція. Вона - пряме заперечення ініціатив Президента України щодо децентралізації та Конституції, яка гарантує громадам, що вони - повноправні господарі територій, в межах наданих їм повноважень. 
 
5 квітня на нараді у Вінниці, Петро Порошекно запевнив всю Україну, що не дозволить «місцевим князькам» творити беззаконня. Мова йшла про те, що жадібні регіональні клани, прагнучи і далі отримувати по суті дармові надприбутки, готові негайно запустити механізм «параду суверенітетів», щоб продовжувати безконтрольно грабувати ресурси на «своїх територіях». Князьки намагаються будувати стосунки з центральною владою не за допомогою конституційного механізму, а через якісь угоди, в тому числі (насамперед?) тіньові.
 
На нараді Президент був категоричним: «Сьогодні вони угоду вимагають - завтра Україну продадуть!»
 
Проблеми села Агрономічне є красномовним підтвердженням правдивості оцінок Петра Порошенка.
 
Головною дійовою особою в цій справі виступає сумнозвісний Григорій Калетнік, по якому порушено безліч кримінальних справ. Але завдяки тому, що він працює в команді кума Владіміра Путіна Віктора Медведчука, йому сходить з рук будь-яке порушення закону, в тому числі й вчинки, які не можна кваліфікувати інакше як «державна зрада».
 
Громада села відстоює своє право розпоряджатися своєю землеюНині Калетнік «доріс» до статуса «хрещеного батька» вінницької аграрної мафії, яка об'єднує значну частину місцевої регіональної еліти. Дійовими особами захоплення землі  села Агрономічне в області, крім Калетніка, є народні депутати Григорій Заболотний та Олександр Домбровський, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій,  його заступник Андрій Гижко, керівництво Держгеокадастру, обласні проросійські сили - опоблок, союз лівих сил, «псевдопенсіонери» та інші.
 
Аграрна мафія чинить тиск на жителів села Агрономічне, депутатів сільської ради та його голову, керівництво Вінницької районної ради, адвокатів, які захищають інтереси громади,  членів партії УНА-УНСО, учасників АТО та інших захисників закону й прав територіальних громад. Для залякування людей «аграрне лобі» навіть використовує місцеву поліцію.
 
Головним інструментом захоплення земель села Агрономічне стали Вінницький окружний адміністративний та апеляційний суди. 
Наприклад, 18 квітня 2018 року суддя ВОАС Руслана Дмитришина, а 27 квітня колегія суддів під головуванням Інни Ворбьйової прийняли неправосудні рішення на користь вінницьких «аграріїв».
 
Партія УНА-УНСО заздалегідь попереджала владу, громадськість та правоохорців, що ухвали суду будуть саме такі, але вони проігнорували наші заяви, а  судді, відчуваючи за собою потужну підтримку, з викликом, впевнено і цінично пішли на порушення закону.
 
 Сьогодні йдуть активні бойові дії на Донбасі, ллється кров патріотів. Про це неодноразово заявляв Президент України Петро Порошенко. Тому події навколо села Агрономічне можуть свідчити й про те, що можливо, країна-агресор використовує жадібну, зажерливу та недалекоглядну аграрну мафію на Поділлі для розхитування ситуації в країні. Кремль та ФСБ виходять з того, що громадяни України будуть захищати свої конституційні права. Потрібно лише «зарядити» певних осіб та сили на їх порушення і показати людям, що робить це «київська хунта». Саме за таким сценарієм все й відбувається у Вінницькій області.
 
За неофіційними даними, отриманими з Національної академії аграрних наук та Верховного Суду, ми дізнались, що нібито 8 травня ВСУ прийме рішення на користь ВНАУ. Крім того, в цей день Григорій Калетнік збирається привезти до ВСУ студентів, представників проросійських сил, тітушок з числа кримінального елементу, російських та українських журналістів з проросійських медіа та влаштувати провокації, які потім висвітлять в потрібному світлі місцеві агенти Кремля та ЗМІ країни-агресора.
 
Сільский голова Олег Шулікін в суді відстоює інтереси свого села. Мафією проти села ініційовано 5! судівВраховуючи всі ці обставини, а також відсутність адекватної реакції з боку правоохоронних органів, та не маючи довіри до системи судочинства, УНА-УНСО не бачить іншого виходу як закликати своїх активістів 8 травня 2018 року прийти до Верхового Суду України. Ми будемо мирно, в законний спосіб роз’яснювати, що зараз відбувається на Вінниччині, повідомляти про рішення партії захищати суверенітет та територіальну цілісність Батьківщини, законні права територіальної громади села Агрономічне та Конституцію України.
 
Закликаємо:
 
- Всіх патріотів, які не на словах, а на ділі хочуть, щоб в Україні йшла справжня боротьба з корупцією, організованою злочинністю, агентурою Кремля, щоб на нашій землі панував Закон, а не мафія і Медведчук з Путіним, наслідувати наш приклад і засвідчити це 8 травня 2018 року особистою присутністю біля ВСУ;
 
- Правоохоронні органи забезпечити 8 травня 2018 року біля ВСУ праворорядок і не допустити можливих провокативних, злочинних дій з боку найманців аграної мафії та агентури Кремля.
 
Прес-служба УНА-УНСО 
 
Більше читайте в попередніх матеріалах:
УНА-УНСО вже майже рік допомагає громаді села Агрономічне захистити свою землю